28. PIKNIK LOTNICZY NADLATUJE

28 piknik

28. Piknik nadlatuje. Wakacje coraz bliżej, a jeśli planujecie je już teraz, to pamiętajcie o weekendzie 17-18 sierpnia.
Jak zwykle w Trzebiczu Nowym organizatorzy zapewniają atrakcje na niebie i ziemi, dla młodych i dorosłych.
Będzie zabawa, będzie się działo :)
WYDARZENIE:
https://www.facebook.com/events/216140335631635/ 

28 ZLOT - 17-18 SIERPNIA 2018

 _1W tym roku dobra zabawa gwarantowana jest 17 i 18 sierpnia. Uprzedzamy z delikatnym wyprzedzeniem abyście mogli odpowiednio zaplanować wakacje :) Trzymajcie rękę na pulsie i zaglądajcie do nas aby poznać szczegóły imprezy.

XXVII PIKNIK LOTNICZY CORAZ BLIŻEJ

 _11MAMY PRZECIEKI! Nie pytajcie co musieliśmy zrobić, aby pozyskać dla Was tajne newsy jeszcze przed oficjalną premierą programu Pikniku:)
Piątek 18.08
Zespół Disco Polot
Beata Spychalska z Zespołem
Sobota 19.08
Mateusz Ziółko
I SENSACJA - Uwe Zimmermann w swoim nowym, jeszcze lepszym samolocie! Podniebne szaleństwo gwarantowane.
Szczegóły wkrótce.

 

XXVII PIKNIK LOTNICZY

 _1Serdecznie zapraszamy 18-19 sierpnia 2017r. na XXVII Piknik Lotniczy ULM w Trzebiczu Nowym.

DZIĘKUJEMY :)

 _34Dziękujemy Wam wszystkim za wspólnie spędzone chwile na XXVI Pikniku Lotniczym. Dziękujemy sponsorom, VIP-om, zawodnikom, pilotom, publiczności i wszystkim którzy uświetnili naszą imprezę. Jak zwykle było niesamowicie. Ta wspaniała i niepowtarzalna, rodzinna atmosfera święta lotniczego jest możliwa do wykreowania tylko dzięki Wam. Jesteście WIELCY! :)

OFICJALNY PLAKAT ORAZ PROGRAM XXVI PIKNIKU LOTNICZEGO

XXVI Zlot ULM_1JUŻ JEST! Oficjalny plakat XXVI Pikniku Lotniczego, a wraz z nim program wypłeniony atrakcjami, jest już dostępny. A w programie, jak co roku, cała masa atrakcji dla wszystkich grup wiekowych. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie - awiacja, muzyka, zabawa, edukacja, sport, pokazy, dobre jedzenie i MEGA GWIAZDY!
Zapraszamy serdecznie na tą najbardziej rodzinną z rodzinnych imprez. 

PROGRAM 27. PIKNIKU LOTNICZEGO

 _1Po przeciekach czas na konkret - dokładny rozkład jazdy 27. Pikniku Lotniczego w Trzebiczu Nowym. A w nim jak zwykle atrakcja goni atrakcję. Będzie lotniczo, będzie muzycznie, będzie zabawa dla dużych i dla małych.
Przybywajcie, zapraszamy :)

XXVI ZLOT ULM I PIKNIK LOTNICZY W TRZEBICZU NOWYM

 _1Mamy początek wakacji, ale przygotowania do kolejnego XXVI Zlotu ULM i Pikniku Lotniczego w Trzebiczu Nowym trwają od dawna. Wszystko po to, aby Was kolejny raz zaskoczyć masą lotniczych i naziemnych atrakcji. Lotników zapewne ucieszymy przebudowanym pasem startowym z nowym oświetleniem do lotów nocnych, nową infrastrukturą, oznaczeniami pasa oraz hangarem. Tradycyjnie nie zabraknie atrakcji dla publiczności - tej dorosłej oraz dla najmłodszych.
Jak co roku będzie również MEGA NIESPODZIANKA, której szczegółów nie możemy, przynajmniej na razie, zdradzić :)
TERMIN XXVI ZLOTU ULM - 19-21.08.2016
 Wydarzenie na Facebooku